geplaatst op maandag 13 februari 2023 in de categorie Blog
Op donderdag 9 maart 2023 van 14.00-15.00 uur presenteren we in een mini-webinar het nieuwe Amsterdamse Cahier, dat als titel draagt Het Evangelie naar Mattteüs.
De twee redacteuren, Nico Riemersma en Piet van Midden, vertellen kort iets over de inhoud van ACEBT 36. Drie auteurs, Bas van Os, Ruben van Wingerden en Marco Visser, zijn gevraagd om hun artikel kort te introduceren. Na elke introductie is er gelegenheid voor de deelnemers om daarop te reageren, met een vraag of een opmerking.
U kunt zich voor dit mini-webinar aanmelden via info@societashebraica.nl. Kort voor de presentatie sturen we u een link.
Het boek (€ 24,95 + 2,50 portkosten) is te bestellen via de website van de Societas Hebraica Amstelodamensis: societashebraica.nl
![]() |
Sinds oktober 2019 ben ik intensief bezig met het boek Exodus, in het bijzonder met Exodus 19-24 dat bekend staat als de Sinai-pericoop. In april verscheen een artikel van me over 'Berît in Exodus 19,3-8; 24,3-8 en 34,10-28', in Kerk en Theologie 71/2 (2020), 153-166, en eind juni 'U zult mij een koninkrijk van priesters en een heilige natie zijn': Het belang van de context voor het verstaan van Exodus 19,6a', in: Collationes 50/2 (2020), 157-176. U vindt deze artikelen in de rubriek 'Wetenschap' onder 'Oude Testament'. |